Staf Pentadbiran

PEJABAT DEKAN
mustafa 2   Dekan
Prof. Madya Dr. Mustafa Fadzil Farid Wajidi
Tel: 04-6533839
Emel: mfadzil@usm.my
norizan syuhada   Setiausaha Eksekutif Kanan
Puan Norizan Syuhada Ahmad
Tel: 04-6533264 
Emel: nsa@usm.my
     
PEJABAT TIMBALAN DEKAN (AKADEMIK & HUBUNGAN ANTARABANGSA)
noresah 2   Timbalan Dekan
Prof. Madya Dr. Noresah Mohd Shariff
Tel: 04-6533930
Emel: noreshah@usm.my
siti suhaila   Setiausaha Eksekutif
Puan Siti Suhaila Shahbudin
Tel: 04-6533286
Emel: ila@usm.my

PEJABAT TIMBALAN DEKAN (PENYELIDIKAN, IJAZAH TINGGI & JARINGAN)
faiz   Timbalan Dekan
Dr. Mohd Faiz Hilmi 
Tel: 04-6533265
Emel: faiz@usm.my
gaitiri   Pembantu Tadbir
Puan Gaitiri a/p Panirselvam
Tel: 04-6533265
Emel: gaitiri@usm.my

PEJABAT TIMBALAN DEKAN (PENGELUARAN & SISTEM SOKONGAN)
zulnaidi 2   Timbalan Dekan
Prof. Madya Dr. Zulnaidi Yaacob 
Tel: 04-6536467
Emel: zulnaidi@usm.my
fiza 2   Pembantu Tadbir
Puan Noorhafizah Hashim
Tel: 04-6536468
Emel: noorhafizahh@usm.my

PEJABAT TIMBALAN PENDAFTAR
Pn. Noor Hayati   Timbalan Pendaftar
Puan Noor Hayati Mohammad
Tel: 04-6532295
Emel: yatiekb@usm.my
hasnah 2   Setiausaha Eksekutif
Puan Hasnah Hassan
Tel : 04-6532291
Emel : hasnah_hassan@usm.my

PENOLONG PENDAFTAR
En Azimin   Penolong Pendaftar Kanan [Sains/Kursus Universiti]
Encik Azimin Dzulkarnaen Zulkiflee
Tel: 04-6532292 
Emel: azimin_dzul@usm.my
zamhari 2  

Penolong Pendaftar Kanan [Pengurusan/Alumni]
Encik Zamhari Ahmad
Tel: 04-6533882
Emel: zamhari@usm.my

Ferial   Penolong Pendaftar [Sains Kemasyarakatan/KPI]
Puan Ferial Abdul Wahab
Tel: 04-6532302
Emel: ferial@usm.my
nazira  

Penolong Pendaftar [Sastera/Ijazah Tinggi]
Puan Nazira Zainal Abidin
Tel: 04-6532293
Emel: nazira_za@usm.my


PEGAWAI & PENOLONG PEGAWAI
zabidah 2   Pegawai Penerbitan Kanan
Puan Zabidah Hj. Ramuddin
Tel: 04-6536470
Emell: zabidah@usm.my
wadzer 2   Penerbit Rancangan Kanan
Encik Ku Wadzer Ku Hamid
Tel: 04-6536473
Emel: kuwadzer@usm.my
sahida 2   Pegawai Penerbitan
Cik Sahida Banu Salim 
Tel: 04-6536471
Emel: sahidabanu@usm.my
afiqah   Pegawai Sains [Biologi]
Cik Afiqah Hassan 
Tel: 04-6536472
Emel: afiqahhassan@usm.my
Khairul Nisa   Pegawai Sains [Kimia/Fizik]
Cik Khairul Nisa' Baharun
Tel: 04-6532282
Emel: khairulnisa@usm.my
nophoto   Penolong Pegawai Sains Kanan
Puan Surianiyanti Saman
Tel: 04-6536474
Emel: surianiyanti@usm.my