Staf Pelaksana

PEJABAT AM
rohayah 2   Ketua Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi)
Akaun e-FAS
Puan Rohayah Sanapi
Tel : 04-6534579
Emel : rohayahs@usm.my
tini 2   Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi)
Bidang Sastera

Puan Herny Hartini Jamaludin
Tel : 04-6532627
Emel : herny_hartini@usm.my
fatin 1   Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi)
Bidang Sains Kemasyarakatan

Puan Fatin Izzati Ab Razak
Tel : 04-6536197
Emel : fatinrazak@usm.my
norashikin   Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi)
Bidang Pengurusan

Puan Nor Ashikin Zainol Abidin
Tel : 04-6533219
Emel : nor_ashikin@usm.my
romiwati 2   Pembantu Tadbir Kanan (Perkeranian/Operasi)
Bidang Sains

Puan Romiwati Abdul Samat
Tel : 04-6533539
Emel : rumie@usm.my
Hafriz   Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi)
Pengajian Siswazah

Encik Mohd Hafriz Zulkipli
Tel : 04-6536343
Emel : mohdhafriz@usm.my
asmahani 2   Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi)
Akaun e-Fas : Penyelidikan

Puan Asmahani Md Yusof
Tel : 04-6532627
Emel : asma_hani@usm.my
rosli 2   Pembantu Tadbir Kanan (Perkeranian/Operasi)
Kursus Universiti, Data

Encik Rosli Mohd Yusoff
Tel : 04-6535199
Emel : rosli_my@usm.my
salwa 2   Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi)
Pengurusan Sumber Manusia

Puan Salwa Abdul Wahab
Tel : 04-6535175
Emel : salwarith@usm.my
wani 2   Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi)
Pengesahan Pelajar
Puan Nurul Alwani Abd Hamid
Tel : 04-6535174
Emel : nurulalwani@usm.my
alif 2  

Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi)
Pengurusan Inventori
Encik Noor Alif Asyraf Amran
Tel : 04-6535175
Emel : alif_asyraf@usm.my

yanti 2   Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi)
Puan Noor Zuryanti Umar Zuki
Tel : 04-6532312
Emel : zuryanti@usm.my
amelia 2   Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi)
Puan Nor Amelia Zainon
Tel : 04-6532312
Emel : nor_amelia@usm.my
sarimah 2   Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi)
Puan Sarimah Omar
Tel : 04-6532312
Emel : sarimah_omar@usm.my
nophoto   Pembantu Am Pejabat
Encik Md Yusni Yusop
Tel : 04-6536197
Emel : mohdyusni@usm.my
wan hanzalah2   Pemandu Kenderaan
Encik Wan Muhammad Hanzalah Wan Ahmad
Tel : 04-6534579
Emel : wan_hanzalah1991@usm.my

PEMBANTU PENERBIT
imran 2   Pembantu Penerbitan Kanan
Encik Imran Ismail
Tel : 04-6532301
Emel : imisma@usm.my
khairul nizam2   Pembantu Penerbitan
Encik Khairul Nizam Mohd Fazmi
Tel : 04-6532301
Emel : knizammf@usm.my
Nor Mohamad   Pembantu Penerbitan
Encik Nor Muhamad Samsudin
Tel : 04-6535175
Emel : nor_mohamad@usm.my

PENOLONG JURUTERA & PENOLONG PEGAWAI TEKNOLOGI MAKLUMAT
muzafar 2   Penolong Jurutera
Encik Ahmad Muzhafarr Abdul Hamid
Tel : 04-6532287/6981
Emel : muzhafarr@usm.my
khairul akmal2   Penolong Jurutera
Encik Khairul Akmal Yahya
Tel : 04-6532287
Emel : k_akmal@usm.my
sabariah 2   Penolong Pegawai Teknologi Maklumat
Puan Sabariah Zakaria
Tel : 04-6533951
E-mail : zsabariah@usm.my
iza 2   Penolong Pegawai Teknologi Maklumat
Puan Iza Mazliyanti Ismail
Tel : 04-6532287
Emel : iza@usm.my

PEMBANTU MAKMAL
rizuan 2   Pembantu Makmal Kanan
Encik Mohd Rizuan Ahmad Razali
Tel : 04-6536476
Emel : riz_one@usm.my
hafiz 2   Pembantu Makmal
Encik Muhammad Hafiz Othman
Tel : 04-6536476
Emel : mhafiz_othman@usm.my

UNIT GRAFIK
firdaus 2   Penolong Pegawai Seni Reka Kanan
Cik Fridaos Yusoff
Tel : 04-6536477
Emel : fridaos@usm.my
puad 2   Penolong Pegawai Seni Reka Kanan
Encik Mohamad Puad Abd Halim
Tel : 04-6536477
Emel : mohamadpuad@usm.my